grboslovlje

Arhiva

Nadolazeća događanja

Možete nas vidjeti na sljedećim događajima:

1. ZmaJurjevo 2018., Park Ribnjak, Zagreb – 21. – 22. IV. 2018.

Članstvo

 

Popis članova prema utvrđenim Regulama Udruge, trenutnim razinama unutar Udruge i funkcijama koje obnašaju:

 

Osnivači i redovni članovi:

 

Frater Maior velika braca Soror Maior

 

1. Deniver Vukelić – Frater Maior, PXIX, Magister per Croatiam et Sclavoniam
2. Ozren Šenator – Frater Maior, PXIX,Praeceptor Zagrabiensis
3. Neven Šego – Frater Maior, PXIX, Tabularius

 

4. Marina Brezović – Soror Maior, PXIX, Soror Commendatrix

5. Goran Magdić – Frater Maior, PXIX, Armicustos

6. Darja Mesarić – Soror Maior, PXIX, Notarius

7. Josip Strnad – Scutarius, Summus Marescalcus

 

8. Goran Kaurić – Frater Maior, PXIX
9. Slaven Pranjić – Frater Maior, PXIX

10. Vlado Tašner – Frater Maior

11. Marko Kukor – Frater Maior, PXIX

12. Marko Abramović – Frater Maior 

13. Hrvoje Knezović – Frater Maior  

14. Boris Sušnik Bolt – Frater Maior

 

15. Ana Marija Abramović – Soror Maior

16. Sonja Miličević Vukelić – Soror Maior, PXIX

17. Gorana Galić – Soror Maior

 

Frater Minor mala braca 2 Soror

 

18. Lovro Radovčić – Frater Minor

19. Pavle Pelikan – Frater Minor

20. Antonio Antolić – Frater Minor

21. Trpimir Šubašić – Frater Minor

 

22. Antonia Oroz – Soror

23. Tena Piljušić – Soror

24. Matea Grgurić – Soror

25. Petra Gmajner – Soror

26. Anamaria Udovičić – Soror

 

Scutarius stitonose Soror Minor

 

27. Nikola Vidaković – Scutarius

28. Domjan Megovec – Scutarius

29. Branimir Habek – Scutarius

30. Ivan Adilović – Scutarius

 

31. Andreja Stanko – Soror Minor

32. Tea Šarić – Soror Minor

 

Acolytus akoliti Acolyta

 

33. Mario Ogresta – Acolytus

34. Darko Glavak – Acolytus

35. Albert Gregl – Acolytus

 

36. Antonija Lepur – Acolyta

37. Korana Jelovac – Acolyta

38. Tajana Cvijetinović – Acolyta

39. Maja Štajduhar – Acolyta

 

Podržavajući članovi: mala braca 3  

 

1. Zoran Mitrović

2. Renata Šepić

3. Irena Dolenec

4. Vinija Kolumbić

5. Petra Ferara

6. Vitaliy Boyko

7. Ines Idžaković

8. Mislav Krupić

9. Victor Jakovčević

10. Dunja Zbiljski Boyko