grboslovlje

Archives

Nadolazeća događanja

Možete nas vidjeti na sljedećim događajima:

1. Dežela Celjska, Stari grad Celje, Celje, Slovenija – 25. VIII. 2018.

2. Medieval Festival of Severin Fortress, Severin, Rumunjska – 1. – 2. IX. 2018.

3. Viteški turnir Franje Tahyja, Susedgrad, Zagreb – 29. – 30. IX. 2018.

4. Brod, korakom kroz stoljeća, Brod na Kupi – 6. X. 2018.

Članstvo

 

Popis članova prema utvrđenim Regulama Udruge, trenutnim razinama unutar Udruge i funkcijama koje obnašaju:

 

Osnivači i redovni članovi:

 

Frater Maior velika braca Soror Maior

 

1. Deniver Vukelić – Frater Maior, PXIX, Magister per Croatiam et Sclavoniam
2. Ozren Šenator – Frater Maior, PXIX,Praeceptor Zagrabiensis
3. Neven Šego – Frater Maior, PXIX, Tabularius

 

4. Marina Brezović – Soror Maior, PXIX, Soror Commendatrix

5. Goran Magdić – Frater Maior, PXIX, Armicustos

6. Darja Mesarić – Soror Maior, PXIX, Notarius

7. Josip Strnad – Frater Minor, Summus Marescalcus

 

8. Goran Kaurić – Frater Maior, PXIX
9. Slaven Pranjić – Frater Maior, PXIX

10. Vlado Tašner – Frater Maior

11. Marko Kukor – Frater Maior, PXIX

12. Marko Abramović – Frater Maior

13. Boris Sušnik Bolt – Frater Maior

 

14. Ana Marija Abramović – Soror Maior

15. Sonja Miličević Vukelić – Soror Maior, PXIX

16. Gorana Galić – Soror Maior

17. Antonia Oroz – Soror Maior

 

Frater Minor mala braca 2 Soror

 

18. Lovro Radovčić – Frater Minor

19. Pavle Pelikan – Frater Minor

20. Antonio Antolić – Frater Minor

21. Trpimir Šubašić – Frater Minor

22. Nikola Vidaković – Frater Minor

23. Branimir Habek – Frater Minor

24. Ivan Adilović – Frater Minor

 

 

25. Tena Piljušić – Soror

26. Matea Grgurić – Soror

27. Petra Gmajner – Soror

28. Anamaria Udovičić – Soror

 

Scutarius stitonose Soror Minor

 

 

29. Domjan Megovec – Scutarius

30. Darko Glavak – Scutarius

31. Albert Gregl – Scutarius

 

32. Andreja Stanko – Soror Minor

33. Tea Šarić – Soror Minor

34. Antonija Lepur – Soror Minor

35. Korana Jelovac – Soror Minor

 

Acolytus akoliti Acolyta

 

36. Mario Ogresta – Acolytus

 

37. Tajana Cvijetinović – Acolyta

 

38. Maja Štajduhar – Acolyta

 

Podržavajući članovi: mala braca 3  

 

1. Zoran Mitrović

2. Renata Šepić

3. Irena Dolenec

4. Vinija Kolumbić

5. Petra Ferara

6. Vitaliy Boyko

7. Ines Idžaković

8. Mislav Krupić

9. Victor Jakovčević

10. Dunja Zbiljski Boyko